KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16108414
nr 1610 8414
Oidentifierad konstnär. Skogsmotiv. Signerad, daterad 1867. Olja på duk, 32x22 cm, yttermått inklusive ram: 38x28 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 1 april 2024
kl 19:52:09
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
500 kr